Blog 21 Aug 21

Güzellik Salonu Randevu Programı

Güzellik merkezleri ülkemizdeki en yaygın işletmeler arasındadır. Metropollerden en ufak ilçelerimize kadar her noktada güzellik uzmanlarımız müşterilerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmakta, onlarca farklı uygulama ile gerek özel günler gerekse günlük yaşam için onları istedikleri tarza dönüştürmektedirler.

Güzellik merkezlerimiz bunu yaparken kendileri de dönüşümü hak ediyorlar ve biz tam da bu noktada devreye girerek güzellik merkezlerimizin teknolojik dönüşümlerine vesile olmaya çalışıyoruz. Teknolojinin olanaklarını merkezlerimize, salonlarımıza taşıyarak en güncel yazılımlarla pek çok açıdan avantaj sunuyoruz. İşletmeye özel güzellik salonu randevu programı ile iş süreçlerinizi çok daha kolay, çok daha sağlıklı yönetmenizi sağlıyoruz.

Güzellik Salonu Randevu Programı ile Yapabilecekleriniz

Tamamen profesyonel bir ekiple geliştirdiğimiz güzellik merkezi randevu programı pek çok detayı, bununla birlikte avantajı sizlere sunmaktadır. Programımızla yapabileceklerinizin bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Randevu takvimi: Güzellik salonunuzun bütün randevularını tek sistemde toplayabilir böylece çakışmaların önüne geçebilirsiniz. Randevularınızı istediğiniz şekilde yönetebilir, zamanı en iyi biçimde kullanabilirsiniz.

  • Ürün satışı: Programımız üzerinden adisyonlarınızı ve ürün satışlarınızı da yönetebilirsiniz. İnternete bağlanabildiğiniz her yerde programımız üzerinden her an yönetimi elinizin altında tutabilirsiniz.

  • Hatırlatma SMS’i: Otomatik SMS ayarlaması yaparak müşterilerinize randevularından belli bir süre önce hatırlatmada bulunabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin randevularını unutma bahanelerini ortadan kaldırırsınız.

  • Müşteri takibi: Müşterilerinizin geçmişe dönük yaptıkları bütün işlemleri, satın aldıkları ürünleri kayıt altında tutabilir, müşteri takibini kolayca yapabilirsiniz.

  • Memnuniyet anketi: Dilerseniz hizmet alımı sonrası müşterilerinize SMS göndererek ankete yönlendirebilirsiniz. Böylece memnuniyet oranlarını tutabilir, işinizi geliştirebilirsiniz.

  • Kasa takibi: Programımız üzerinden finansallarınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Tahsilatları, masrafları, carileri otomatik şekilde kasanıza yansıtabilirsiniz.

  • Prim hesabı: Personellerinizin ne kadar hizmet verdiğini ve ürün satışı yaptığını takip edebilir, cirolarına göre prim hesaplaması yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Modern Güzellik Salonu Randevu Programı

Güzellik salonu randevu programı sayesinde müşterilerinizle etkileşiminizi en ileri seviyeye taşıyabilir, onlara yenilikçi ve modern bir işletme olduğunuzu gösterebilirsiniz. Teknolojinin olanaklarından başarıyla istifade ederek işlerinizi hızlandırabilir, kolaylaştırabilir, zaman ve emek tasarrufu yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen kayıt olup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı Randevu, Kobi ve kurumsal firmalara randevu ve müşteri takibi altyapısı sağlar.

© 2021. Tüm hakları saklıdır.