Blog 21 Aug 21

Randevu Programları Nelerdir?

Kobiler ülkemiz genelinde en yaygın işletmelerdir. Onlarca farklı sektörde binlerce kobi müşterilerine ürün ve hizmet satışı yapmakta, bunu gerçekleştirirken de birbirleriyle büyük bir rekabet içerisinde bulunmaktadırlar. Özellikle teknolojiyi kullanalar süreçte daha başarılı olmakta, daha fazla müşteriye, daha kolay ulaşarak hem büyümelerini sürdürmekte hem de kazançlarını arttırmaktadırlar.

Kobiler için teknoloji noktasında en temel ihtiyaçlardan birisi randevu programı olmaktadır ve bizler profesyonel ekibimizle birlikte her kobinin rahatlıkla kullanabileceği, işletmesini daha akıcı bir yolla yönetebileceği bir yazılım geliştirdik. Üzerinde yoğun bir emik olan programımız sayesinde sektörünüzde adımlarınızı daha sağlam atabilir, başarı basamaklarını çok daha hızlı tırmanabilirsiniz.

Yeni Nesil Online Randevu Programı

Çağımızda teknoloji insan yaşamının her noktasında vardır. Bugün insanlar akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte hemen her işlerini internetten halletmekte, internetten aramakta, çözüme burada kavuşturmaya çalışmaktadırlar. Online randevu programı sayesinde de randevularını hiçbir şekilde yüz yüze muhatap olmadan yapabilmektedirler. Bu aşamada programımızın en temel özellikleri şunlardır:

  • Güçlü yönetim paneli: Programımız üzerinden kurumsal sayfanızı, randevularınızı rahatça yönetebilirsiniz. Müşterilerinizle iletişim halinde olabilirsiniz.

  • Kurumsal sayfa: Müşterilerinize ulaşmak için bir web sitesine gerek yok. Programımıza kayıt olarak sayfanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Çalışanlar: her çalışanınız için hesap açabilir, randevu atamalarınızı ve takiplerinizi yapabilirsiniz.

  • Hizmet yönetimi: Hizmetlerinizi gruplandırabilir, her hizmete çalışan atayabilir, müşterilerinizin karşısına daha profesyonel çıkabilirsiniz.

  • Çalışma saatleri: Çalışma saatlerinizi dilediğiniz gibi planlayarak 7/24 online randevu alabilirsiniz.

  • Online ödemeler: Ödemelerinizi randevu sırasında alabilir, zamandan tasarruf edebilir, indirim kodu, kampanya tanımlamaları yapabilirsiniz.

  • Çalışan ekranı: Çalışanlar da kendi randevularını görebilir ve yönetebilirler.

  • Müşteri ekranı: Müşterileriniz geçmiş randevularını görebilir, yönetebilir, ürün satın almışlarla burada bulabilirler.

Pratik Randevu Takip Programı

Randevu takip programı detaylarımız tamamen kullanıcı odaklıdır. Bu sayede hiçbir zorluk yaşamadan, her şeyi sade şekilde bulabilir, yönetebilir, kullanabilirsiniz. Yeni nesil bir işletme profili kazanabilir, rakipleriniz arasından sıyrılarak öne geçebilirsiniz. Hedef kitleniz tarafından her yerden, her zaman ulaşılabilir olur, 7 gün, 24 saat müşteri toplayan bir sisteme geçebilirsiniz. Üstelik bütün bunları çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Akıllı Randevu, Kobi ve kurumsal firmalara randevu ve müşteri takibi altyapısı sağlar.

© 2021. Tüm hakları saklıdır.