AkıllıRandevu

Güzellik Merkezi Programı

Güzellik merkezleri eğer iyi bir randevu yönetimi yapmazlarsa gün içerisinde hizmet kalitesinde ciddi problemler yaşayacaklardır.

Bunların en başında müşterilerin gecikmeli hizmet alması ve dolayısıyla gerginlik yaşamaları, çalışanların yoğun çalışmaları sebebiyle performanslarının düşmesi ve müşteri memnuniyetinin azalması gibi son derece tamir etmesi problemler geliyor. 

Biz biliyoruz ki işletmerlerin hepsi bunun farkında ve randevu yönetimini kendi buldukları çözümler ile hallediyorlar. Kimisi Excel üzerinde, kimisi alternatif uygulamalar kullarak ama büyük çoğunluğu defterlerde bu süreci ilerletiyorlar. Şimdi size bunun çok daha kolay bir yolundan bahsedeceğim.

Ortalama bir kuaför, sadece randevu yönetimi için bastırdığı defterlere aylık 1000TL üzerinde masraf yapıyor. Üstelik bu harcamanın karşılığı sadece kağıt israfı. Randevu takibi dışında hiçbir avantajı yok. Akıllı Randevu gibi uygulamalar kullanarak ne oluyor biliyor musunuz? Defter ve kağıt masrafını neredeyse yarısına indiriyorsunuz, doğaya daha iyi davranıyorsunuz, üstelik yetmiyor

  • Müşterilerinize SMS gönderebiliyorsunuz
  • Çalışanların randevularını asla çakışma olmadan planlayabiliyorsunuz
  • Gelir takibi yapabiliyorsunuz
  • Çalışan performans takibi yapabiliyorsunuz
  • Müşterilerinize sadece sizin görebildiğiniz memnuniyet anketleri gönderebiliyorsunuz

eğer aklınızda hala soru işareti varsa uygulamamızı ücretsiz bir şekilde deneyerek karar verebilirsiniz! Ücretsiz kayıt olmak için tıklayın.

" Dijital dönüşüm işletmeler için hayatta kalmak için bir zorunluluk haline geldi. Online iş yönetimi, rekabet avantajı sağlamak için bir gerekliliktir. " - ChatGPT